SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Mariusz Szyszko fot. Piotr Sumara, 29 maja 2021

MP Juniorek 3. dzień - wypowiedzi pomeczowe

Poniżej wypowiedzi MVP dzisiejszych meczów, jednocześnie przedstawicielek czterech półfinalistów MP Juniorów Olecko 2021.. Sponsorem Mistrzostw Polski Juniorek - Olecko 2021 oraz patronem rozgrywek młodzieżowych jest PKN ORLEN.

Karolina Staniszewska -  MVP meczu MKS Dąbrowa Górnicza – Energa MKS SMS Kalisz (0:3): Gładkie zwycięstwo zawdzięczamy naszej dobrej grze, podeszłyśmy do meczu skoncentrowane i zmotywowane. Teraz będziemy czekać na rozwój sytuacji, chociaż tak naprawdę nie ma znaczenia z kim zagramy w półfinale. Trzy zespoły, które walczą w grupie B o półfinał są bardzo mocne.

Gabriela Lendzioszek – MVP spotkania ŁKS Siatkówka Żeńska – GKS Wieżyca 2011 Stężyca (1:3): To był nasz trzeci mecz w tym sezonie, więc byłyśmy dobrze przygotowane na to co grają łodzianki. Nie straciłyśmy wiary po przegranym trzecim secie. Powiedziałyśmy sobie w przerwie, że gramy o wszystko i nie możemy w ten sposób pożegnać się z szansami na medale. Jestem szczęśliwa i dumna z naszego zespołu.

Julia Bińczycka – MVP meczu BKS Stal Bielsko-Biała – Enea Energetyk Poznań (0:3): Wyszłyśmy w zmienionym składzie, ale równie skoncentrowane jak w poprzednich meczach. Wygrałyśmy wyraźnie, postawiłyśmy kropkę nad i. Jutro zaczynamy prawdziwe granie o medale. Przygotowujemy się już do meczu ze Stężycą, która jest mocnym przeciwnikiem.

Agata Lesiak – MVP spotkania KS Pałac Bydgoszcz – UKS Atena Warszawa (1:3): Wygrałyśmy serduchem, ani przez chwilę nie przestałyśmy wierzyć w wygraną. Dla nas oprócz meczu o półfinał był to rewanż za przegrany dwa lata temu finał mistrzostw Polski z Pałacem. To nie jest koniec naszej drogi na tym turnieju.

Sponsorem Mistrzostw Polski Juniorek - Olecko 2021 oraz patronem rozgrywek młodzieżowych jest PKN ORLEN.

  • 2
  • 2
  • 18
  • 0
  • 1