SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

23 maja 2019

Grand Prix Polski Kobiet i Mężczyzn w Zbąszyniu 30.05 - 02.06.2019
Zbąszyń po raz czwarty stanie się areną wielkich siatkarskich zmagań w trakcie „Obłędnej Plaży 2019”. Najlepsze pary męskie z całej Polski rozpoczną w Zbąszyniu walkę o rankingowe punkty w ramach Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej. Impreza ma opinię jednego z lepszych wydarzeń w skali całego kraju pod względem przygotowania oraz panującej atmosfery.
 
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji dziękuję za zaangażowanie w dotychczasowe edycje i gorąco zachęca do dalszej współpracy.
 
Intensywnie przygotowujemy się do czwartej edycji projektu pod nazwą Festiwal Siatkówki Plażowej „Obłędna Plaża 2019”. Chcemy, aby w dniach 30.05.2019-02.06.2019 roku w Zbąszyniu miało miejsce kolejne święto sportu, również dla mieszkańców miasta i powiatu. Oprócz turnieju Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej dla kobiet i mężczyzn, dodatkowo w tym roku zostaną zorganizowane turnieje towarzyszące: turniej mikstów, turniej pocieszenia, turniej dziecięcy, turniej w kategorii „Zbąszyniacy”. Swój udział w tym wydarzeniu zapowiedzieli również zawodnicy spoza naszego kraju.
 
Bogaty program zaplanowanych imprez towarzyszących bez wątpienia zachęci do aktywnego spędzenia weekendu w Zbąszyniu. Tegoroczną „Obłędną Plażę” chcemy, tradycyjnie już, połączyć z atrakcjami dla kibiców, takimi jak: konkursy, animacje i warsztaty siatkarskie dla dzieci i dorosłych, rejsy łodzią po jeziorze,występy zespołów artystycznych, pokaz kina plenerowego oraz blok specjalnie przygotowanych konkurencji łączących zabawę ze sportem. W sobotę, 1 czerwca, przygotowujemy w zbąszyńskich „Łazienkach” Aktywny Dzień Dziecka.
 
W przygotowaniach wspiera nas Polski Związek Piłki Siatkowej, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej samorząd gminny i powiatowy oraz lokalne placówki i jednostki.
 
Zapraszamy do Zbąszynia
  • 3
  • 0
  • 25
  • 0
  • 0