SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Danuta Rękawica / Biuro prasowe Orlen PKO Beach Volley Tour Przysucha 2022, 15 lipca 2022

Orlen PKO Beach Volley Tour Przysucha - harmonogram i transmisje

W piątek rozpoczynają się eliminacje do turnieju głównego Orlen PKO Beach Volley Tour Przysucha 2022. W zmaganiach biorą udział pary siatkarek, jak i siatkarzy, a rywalizacja toczyć się będzie na czterech boiskach.

Z trzech boisk będą prowadzone transmisje online:

Boisko 1:https://tvcom.pl/stream/8tB1I4g19ywL47wat-IryQ
Boisko 2: https://tvcom.pl/stream/XkAmRn8FPmfuTzEW7lsyMg
Boisko 3: https://tvcom.pl/stream/ZFr_VnSRI2yQqmPKBXODuQ
Boisko 4: https://tvcom.pl/stream/KO1qu343Oh2hHa8XDSdw1g

Piątek - harmonogram gier:

Eliminacje kobiet:

I runda:

Makaruk/Jakuć - wakat
9:00 B2 Adamek/Stadnik - Sdebel/Wiśniewska P.
Czaplińska/Szymańska - wakat
wakat - Taranko/Adamska
Lipska/Saad - wakat
wakat - Kostrzewa/Cybulska
9:00 B3 Nowak/Moczko-Knapik - Kirszenstein/Nowakowska
wakat - Kielak/Kruczek
Sikorska/Lewandowska - wakat
9:45 B2 Łabanowska/Tomaszewska - Makaruk/Klajman
Narożnik/Kaczorowska - wakat
wakat - Gierczyńska/Chudzik
Szymoniak/Wiśniewska A. - wakat
wakat - Sobczak/Herrmann
9:45 B3 Szajer-Widawska/Dziwierek - Bartosiewicz/Leśniewicz
wakat - Klocek/Rapacz-Matras

II runda:

10:30 B2 Makaruk/Jakuć - wygrany meczu: (Adamek/Stadnik - Sdebel/Wiśniewska P.)
10:30 B3 Czaplińska/Szymańska - Taranko/Adamska
11:15 B2 Lipska/Saad - Kostrzewa/Cybulska
11:15 B3 wygrany meczu (Nowak/Moczko-Knapik-Kirszenstein/Nowakowska) - Kielak/Kruczek
12:00 B2 Sikorska/Lewandowska - wygrany meczu ( Łabanowska/Tomaszewska - Makaruk/Klajman)
12:00 B3 Narożnik/Kaczorowska - Gierczyńska/Chudzik
12:45 B2 Szymoniak/Wiśniewska A. - Sobczak/Herrmann
12:45 B3 wygrany meczu ( Szajer-Widawska/Dziwierek - Bartosiewicz/Leśniewicz) - Klocek/Rapacz-Matras

Eliminacje mężczyzn:

I runda:

Wichłacz/Kusiak – wakat
wakat – Dąbrowski/Ślusarczyk

II runda:

Zięba/Krasiński – wakat
9:00 B1 Kapuśniak/Gregorowicz – Kopeć/Adamiak
9:00 B4 Paszkowski/Wołoszuk – Michalski/Faryna
9:45 B1 Wichłacz/Kusiak – Dudek B./Dudek T.
Radzikowski/Bialkevich – wakat
9:45 B4 Gołębiewski/Bieniek – Maluchnik/Pietkiewicz
10:30 B1 Koryciński/Pawłowski – Strzyżewski/Sysolev
wakat – Ciemachowski/Sobstyl A.
Nowak/Michalak – wakat
10:30 B4 Jedynak/Norek – Ptaszyński/Więckiewicz
wakat – Prus/Kozłowski
11:15 B4 Wawrzyńczyk/Malec – Dąbrowski/Ślusarczyk
12:00 B1 Kuliński/Szust – Szczepanik/Kaczmarek
12:00 B4 Piotrowski/Kraszewski – Wichłacz M./Chrobot
wakat – Chiniewicz/Jaroszczak

III runda:

12:45 B1 Zięba/Krasiński – wygrany meczu (Kapuśniak/Gregorowicz – Kopeć/Adamiak)
12:45 B4 wygrany meczu (Paszkowski/Wołoszuk – Michalski/Faryna) - wygrany meczu ( Wichłacz/Kusiak – Dudek B./Dudek T.)
13:30 B1 Radzikowski/Bialkevich – wygrany meczu (Wichłacz/Kusiak – Dudek B./Dudek T.)
13:30 B4 wygrany meczu (Koryciński/Pawłowski – Strzyżewski/Sysolev)– Ciemachowski/Sobstyl A.
14:15 B1 Nowak/Michalak – wygrany meczu (Jedynak/Norek – Ptaszyński/Więckiewicz)
14:15 B2 wygrany meczu (Kownacki/Sobstyl B. – Filipowicz/Gajek) – Prus/Kozłowski
14:15 B4 wygrany meczu (Piotrowski/Kraszewski – Wichłacz M./Chrobot) - Chiniewicz/Jaroszczak
15:30 B1 wygrany meczu  (Wawrzyńczyk/Malec – Dąbrowski/Ślusarczyk) - wygrany meczu (Kuliński/Szust – Szczepanik/Kaczmarek)

  • 4
  • 1
  • 13
  • 0
  • 0