Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 16 lipca 2016

Na wniosek Stephana Antigi, trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu skład kadry olimpijskiej w siatkówce halowej mężczyzn na turniej olimpijski w Rio de Janeiro 2016.

Na wniosek Stephana Antigi, trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu skład kadry olimpijskiej w siatkówce halowej mężczyzn na turniej olimpijski w Rio de Janeiro 2016.

Polska

Bartosz Bednorz

Mateusz Bieniek

Rafał Buszek

Fabian Drzyzga

Karol Kłos

Dawid Konarski

Michał Kubiak

Bartosz Kurek

Grzegorz Łomacz

Mateusz Mika

Piotr Nowakowski

Paweł Zatorski (L)

 

Stephane Antiga – trener

Philippe Blain – asystent trenera

Wojciech Janas – trener przygotowania fizycznego

Oskar Kaczmarczyk – statystyk

Robert Kaźmierczak – statystyk

Jan Sokal – lekarz

Paweł Brandt – fizjoterapeuta

Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta

Jacek Kasprzyk – szef ekipy

Przypominamy terminarz turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro:

 

Niedziela, 7 sierpnia

14:30 Włochy – Francja

16:35 Brazylia – Meksyk

20:00 Polska – Egipt

22:05 USA – Kanada

1:30 Rosja – Kuba

3:35 Argentyna – Iran

 

Wtorek, 9 sierpnia

9:30 Rosja – Argentyna

11:35 Francja – Meksyk

15:00 Włochy – USA

17:05 Polska – Iran

20:30 Kuba – Egipt

22:35 Brazylia – Kanada

 

Czwartek, 11 sierpnia

9:30 Iran – Kuba

11:35 Rosja – Egipt

15:00 Polska – Argentyna

17:05 Kanada – Francja

20:30 Włochy – Meksyk

22:35 Brazylia – USA

 

Sobota, 13 sierpnia

9:30 Iran – Egipt

11:35 Argentyna – Kuba

15:00 Polska – Rosja

17:05 USA – Francja

20:30 Kanada – Meksyk

22:35 Brazylia – Włochy

 

Poniedziałek, 15 sierpnia

9:30 Argentyna – Egipt

11:35 USA – Meksyk

15:00 Rosja – Iran

17:05 Polska – Kuba

20:30 Włochy – Kanada

2:35 Brazylia – Francja

 

Środa, 17 sierpnia – ćwierćfinały

10:00, 14:00, 18:00, 22:15, 00:15

 

Piątek, 19 sierpnia – półfinały

13:00 i 22:15

 

Niedziela, 21 sierpnia –  Finał i mecz o 3. miejsce

13:00 i 22:15

 

 

 

 

 

  • 1
  • 0
  • 2
  • 0
  • 0