Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Informacja prasowa, fot: kampas-sport.eu, 20 sierpnia 2019

Za nami VII Mistrzostwa Polski sędziów siatkarskich w siatkówce plażowej

VII Mistrzostwa Polski Sędziów w Siatkówce Plażowej już za nami. Przez trzy dni, od 9 do 11 sierpnia, na boiskach plażowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koszęcinie (woj. śląskie) rywalizowało 26 sędziowskich par mikstowych z całej Polski.

Ci, co na co dzień sędziują siatkarskim rozgrywkom na arenie krajowej i międzynarodowej, zamienili gwizdki i chorągiewki sędziowskie na piłki. Ponad dwadzieścia par mieszanych rywalizowało w miniony weekend na Śląsku w organizowanych już po raz siódmy Mistrzostwach Polski Sędziów. Piątkowe rozgrywki grupowe i sobotnio-niedzielny turniej główny (w sumie aż 122 spotkania!) przyniosły następujące rozstrzygnięcia:

Podium:

1. Anna Olchawa / Tomasz Gałuszka - śląskie/dolnośląski

2. Agnieszka Makaruk / Maciej Łabędź - mazowieckie

3. Anna Gąsowska / Rafał Mischke - wielkopolskie

Kolejne miejsca:

4. Oliwia Pawleta / Konrad Pawluk - dolnośląskie

5-6. Aleksandra Druciak / Wojciech Wyderka - dolnośląskie/śląskie

Iwona Kulińska / Marek Kurmin - warmińsko-mazurskie

7-8. Agata Haberland / Łukasz Mischke - wielkopolskie

Włodzimierz Włodyka i jego partnerki - śląskie/Polska

9-12. Anna Lipińska / Piotr Staszewski - mazowieckie/dolnośląskie

Magda Dykałowicz / Łukasz Kwiatkowski - mazowieckie

Agata Jozefowicz / Piotr Lenart - dolnośląskie/śląskie

Agnieszka Wrzosek / Paweł Sarna - mazowieckie

13-16. Marta Wrzeszykowska / Jakub Wanat - kujawsko-pomorskie/opolskie

Katarzyna Zielińska / Marcin Murdzek - mazowieckie/dolnośląskie

Sylwia Bulanda / Andrzej Kaznowski - śląskie/mazowieckie

Aleksandra Pietrzak / Grzegorz Guzal - dolnośląskie

17-24. Alicja Jagoda / Wojciech Rzepka - dolnośląskie/lubelskie

Anna Pietraszewska / Piotr Andraka - podlaskie

Lidia Walder / Karol Zielinski - pomorskie

Marta Żmudzińska / Piotr Kapa - pomorskie/śląskie

Paulina Załęska / Sławomir Czuryłowski - łódzkie/lubelskie

Weronika Cichońska / Maciej Szczykutowicz - mazowieckie

Marta Marciniak / Maciej Konkol - pomorskie

Joanna Zielińska / Marek Błażejewski - pomorskie

25-26. Jolanta Sroślak / Marcin Zębalski - opolskie/śląskie

Paulina Rudakowska / Paweł Polechoński - lubelskie/warmińsko-mazurskie

Nagrody indywidualne:

Najlepsza Zawodniczka: Anna Olchawa - śląskie

Najlepszy Zawodnik: Tomasz Gałuszka - dolnośląskie

Najsympatyczniejsza Zawodniczka: Katarzyna Zielińska - mazowieckie

Najsympatyczniejszy Zawodnik: Jakub Wanat - opolskie

Nagroda „Złotego Sęka”: Piotr Kapa - śląskie

Organizatorzy i uczestnicy składają gorące podziękowania Gminie Koszęcin na czele z Wójtem, Zbigniewem Seniówem i Śląskiemu Związkowi Piłki Siatkowej z Prezesem Marcinem Weinerem, Honorowym Prezesem Witoldem Grochowskim i Przewodniczącym Wydziału Sędziowskiego, Wojciechem Maroszkiem za pomoc finansową i organizacyjną! Do zobaczenia za rok - znowu w Koszęcinie!

  • 3
  • 1
  • 10
  • 0
  • 0
Wrzesień 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • 29 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej

  • 29 WRZ

    Finał | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 12 WRZ

    Bułgaria - Grecja | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 12 WRZ

    Turcja - Rosja | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 13 WRZ

    Czechy - Ukraina | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 13 WRZ

    Serbia - Niemcy | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 14 WRZ

    Ukraina - Holandia | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 14 WRZ

    Grecja - Francja | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 15 WRZ

    Rumunia - Włochy | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 15 WRZ

    Hiszpania - Belgia | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 16 WRZ

    Czarnogóra - Ukraina | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 16 WRZ

    Rumunia - Grecja | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 17 WRZ

    Grecja - Portugalia | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 17 WRZ

    Czarnogóra - Polska | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 18 WRZ

    Estonia - Holandia | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 18 WRZ

    Portugalia - Rumunia | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 19 WRZ

    Czechy - Czarnogóra | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 19 WRZ

    Hiszpania - Niemcy | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 21 WRZ

    1/8 Finału | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 22 WRZ

    1/8 Finału | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 23 WRZ

    1/4 Finału | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 24 WRZ

    1/4 Finału | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 26 WRZ

    1/2 Finału | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 27 WRZ

    1/2 Finału | Mistrzostwa Europy Mężczyzn

  • 28 WRZ

    mecz o 3. miejsce | Mistrzostwa Europy Mężczyzn