Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

PZPS, foto: FIVB, 19 czerwca 2019

 Reprezentacja Polski mężczyzn na Siatkarką Ligę Narodów 2019 w Mediolanie

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn wskazał skład kadry na Siatkarską Ligę Narodów 2019 w Mediolanie.

 

Reprezentacja Polski mężczyzn na Siatkarką Ligę Narodów 2019 w Mediolanie 

Maciej Muzaj – ONICO Warszawa, atakujący

Marcin Komenda – GKS Katowice, rozgrywający

Łukasz Kaczmarek – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, atakujący

Artur Szalpuk – PGE Skra Bełchatów, przyjmujący

Jędrzej Gruszczyński – Cuprum Lubin, libero

Damian Wojtaszek – ONICO Warszawa, libero

Grzegorz Łomacz – PGE Skra Bełchatów, rozgrywający

Aleksander Śliwka – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, przyjmujący

Jakub Kochanowski – PGE Skra Bełchatów, środkowy

Bartłomiej Bołądź – VfB Friedrichshafen (Niemcy), atakujący

Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa, przyjmujący

Bartosz Bednorz – Modena Volley (Włochy), przyjmujący

Karol Kłos – PGE Skra Bełchatów, środkowy

Norbert Huber – Cerrad Czarni Radom, środkowy

 

Sztab trenerski i medyczny

Vital Heynen - trener

Michał Gogol – asystent trenera                                                                                                            

Paweł Woicki – asystent trenera

Robert Kaźmierczak – statystyk

Sebastian Zabierek – lekarz prowadzący

Paweł Brandt – fizjoterapeuta

Elżbieta Poznar – kierownik drużyny

 

Mecze Reprezentacji Polski Mężczyzn w fazie grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019

 

KATOWICE (POLSKA)

31.05.2019 USA – Brazylia 0:3 (22:25, 22:25, 23:25)

31.05.2019 Polska – Australia 3:1 (25:15, 24:26, 25:21, 25:14)

01.06.2019 Brazylia – Australia 3:2 (32:34, 25:16, 25:19, 27:29, 15:13)

01.06.2019 USA – Polska 2:3 (25:17, 32:34, 28:26, 23:25, 9:15)

02.06.2019 Australia – USA 1:3 (25:19, 27:29, 16:25, 16:25)

02.06.2019 Brazylia – Polska 3:1 (22:25, 25:15, 25:21, 25:17)

 

NINGBO (CHINY)

07.06.2019 Francja – Polska 3:1 (28:26, 25:23, 24:26, 25:20)

07.06.2019 Chiny – Bułgaria 3:0 (26:24, 25:20, 25:17)

08.06.2019 Polska – Bułgaria 3:1 (22:25, 25:19, 27:25, 25:20)

08.06.2019 Chiny – Francja 0:3 (16:25, 23:25, 20:25)

09.06.2019 Bułgaria – Francja 3:2 (18:25, 23:25, 25:21, 25:23, 15:11)

09.06.2019 Chiny – Polska 0:3 (22:25, 13:25, 15:25)

 

URMIA (IRAN)

14.06.2019 Rosja – Polska 3:1 (24:26, 25:20, 25:22, 25:19)

14.06.2019 Iran – Kanada 3:0 (25:15, 26:24, 25:16)

15.06.2019 Rosja – Kanada 3:1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:23)

15.06.2019 Iran – Polska 3:2 (25:20, 21:25, 18:25, 25:17, 15:8)

16.06.2019 Polska – Kanada 3:1 (25:20, 25:27, 25:20, 28:26)

16.06.2019 Iran – Rosja 3:0 (25:20, 26:24, 25:23)

 

Obecnie w tabeli Polacy zajmują 7. lokatę z 15 punktami i bilansem 5 zwycięstw i 4 przegranych.

 

MEDIOLAN (WŁOCHY)

21.06.2019 20:00                   Włochy – Serbia

21.06.2019 17:00                   Polska – Argentyna

22.06.2019 17:00                   Polska – Serbia

22.06.2019 20:00                   Włochy – Argentyna

23.06.2019 17:00                   Argentyna – Serbia

23.06.2019 20:00                   Włochy – Polska

 

LIPSK (NIEMCY)

28.06.2019 17:30                   Polska – Japonia

28.06.2019 20:30                   Niemcy – Portugalia

29.06.2019 17:30                   Niemcy – Polska

29.06.2019 20:30                   Portugalia – Japonia

30.06.2019 14:00                   Niemcy – Japonia

30.06.2019 17:00                   Polska – Portugalia

*Wszystkie daty i godziny według czasu w Polsce.

 

Kolejne turnieje reprezentacji Polski mężczyzn w sezonie 2019:

Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku

Terminarz:

Piątek, 9 sierpnia

17:00  Polska – Tunezja

20:30  Francja – Słowenia

Sobota, 10 sierpnia

15:00  Polska – Francja

18:30  Słowenia – Tunezja

Niedziela, 11 sierpnia

12:00  Francja – Tunezja

15:00  Polska – Słowenia

 

Bilety można kupić tutajhttps://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/turniej-kwalifikacyjny/

 

Mistrzostwa Europy – CEV EuroVolley 2019 – Men

CEV Mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w dniach 12-29 września 2019 w czterech krajach (Francja, Belgia, Słowenia, Holandia) i aż dziewięciu miastach. W pierwszej fazie mistrzostw Europy (12-19 września) 24 drużyny, podzielone na cztery grupy zagrają systemem każdy z każdym. Do kolejnej rundy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Biało-czerwoni swoje mecze rozegrają w Holandii, a ich przeciwnikami będą kolejno reprezentacje Estonii, Holandii, Czech, Czarnogóry i Ukrainy.

Grupa A, Montpelier: Francja, Bułgaria, Grecja, Portugalia, Rumunia, Włochy

Grupa B, Bruksela i Antwerpia: Belgia, Austria, Hiszpania, Niemcy, Serbia, Słowacja

Grupa C, Ljubljana: Słowenia, Białoruś, Finlandia, Macedonia, Rosja, Turcja

Grupa D, Rotterdam i Amsterdam: Holandia, Czechy, Czarnogóra, Estonia, Polska, Ukraina

 

Mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej:

13 września (piątek) 17:00 Estonia – Polska (Rotterdam)

15 września (niedziela) 16:00 Holandia - Polska (Rotterdam)

16 września (poniedziałek) 20:00 Polska – Czechy (Rotterdam)

17 września (wtorek) 17:00 Czarnogóra – Polska (Amsterdam)

19 września (czwartek) 20:00 Polska – Ukraina (Amsterdam)

W 1/8 finału (21-22 września) cztery najlepsze zespoły grupy A zmierzą się z przeciwnikami z grupy C. „Polska” grupa D połączy się z grupą B według następującego schematu:

A1-C4     B1-D4

A2-C3     B2-D3

C1-A4     D1-B4

C2-A3     D2-B3

Potyczki ćwierćfinałowe rozegrane zostaną 23 i 24 września, a mecze o półfinałowe i o medale 26-29 września.

Szczegóły: https://www.pzps.pl/images/2019_01/16932d.png

 

Puchar Świata

Puchar Świata rozpocznie się 1 października i potrwa do 15 października.

  • 13
  • 0
  • 16
  • 0
  • 0
Lipiec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
  • 03 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 04 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 05 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 06 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 07 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 10 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 11 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 12 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 13 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 14 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 19 LIP

    Polska - Czechy | turniej towarzyski

  • 20 LIP

    Białoruś - Czechy | turniej towarzyski

  • 21 LIP

    Polska - Białoruś | turniej towarzyski

  • 27 LIP

    Polska - Holandia | mecz towarzyski

  • 28 LIP

    Polska - Holandia | mecz towarzyski