SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 13 czerwca 2019

Reprezentacja Polski mężczyzn na VNL 2019 w Iranie

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn wskazał skład kadry na Siatkarską Ligę Narodów 2019 w irańskiej Urmii.

Reprezentacja Polski mężczyzn na Siatkarką Ligę Narodów 2019 w Iranie           

Tomasz Fornal – WKS Cerrad Czarni Radom SA, przyjmujący     

Jędrzej Gruszczyński – Cuprum Lubin SA, libero              

Norbert Huber – WKS Cerrad Czarni Radom SA, środkowy        

Marcin Janusz – Trefl Gdańsk SA, rozgrywający               

Łukasz Kaczmarek – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, atakujący      

Karol Kłos – KPS PGE Skra Bełchatów SA, środkowy      

Jakub Kochanowski – KPS PGE Skra Bełchatów SA, środkowy                  

Dawid Konarski – KS Jastrzębski Węgiel SA Jastrzębie-Zdrój, atakujący                               

Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa, przyjmujący                          

Grzegorz Łomacz – KPS PGE Skra Bełchatów SA, rozgrywający – kapitan            

Piotr Łukasik – ONICO Warszawa, przyjmujący                

Jakub Popiwczak – KS Jastrzębski Węgiel SA Jastrzębie-Zdrój, libero    

Artur Szalpuk – KPS PGE Skra Bełchatów SA, przyjmujący          

Aleksander Śliwka – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, przyjmujący

Sztab trenerski i medyczny

Vital Heynen – trener                                                                                                                                             

Sebastian Pawlik – asystent trenera                                                                                                            

Paweł Woicki – asystent trenera

Robert Kaźmierczak – statystyk

Jan Sokal – lekarz prowadzący

Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta

Elżbieta Poznar – kierownik drużyny

Mecze Reprezentacji Polski Mężczyzn w fazie grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019

KATOWICE (POLSKA)

31.05.2019 USA – Brazylia 0:3 (22:25, 22:25, 23:25)

31.05.2019 Polska – Australia 3:1 (25:15, 24:26, 25:21, 25:14)

01.06.2019 Brazylia – Australia 3:2 (32:34, 25:16, 25:19, 27:29, 15:13)

01.06.2019 USA – Polska 2:3 (25:17, 32:34, 28:26, 23:25, 9:15)

02.06.2019 Australia – USA 1:3 (25:19, 27:29, 16:25, 16:25)

02.06.2019 Brazylia – Polska 3:1 (22:25, 25:15, 25:21, 25:17)

NINGBO (CHINY)

07.06.2019 Francja – Polska 3:1 (28:26, 25:23, 24:26, 25:20)

07.06.2019 Chiny – Bułgaria 3:0 (26:24, 25:20, 25:17)

08.06.2019 Polska – Bułgaria 3:1 (22:25, 25:19, 27:25, 25:20)

08.06.2019 Chiny – Francja 0:3 (16:25, 23:25, 20:25)

09.06.2019 Bułgaria – Francja 3:2 (18:25, 23:25, 25:21, 25:23, 15:11)

09.06.2019 Chiny – Polska 0:3 (22:25, 13:25, 15:25)

Obecnie w tabeli Polacy zajmują 7. lokatę z dorobkiem 11 punktów i bilansem 4 zwycięstwa i dwie przegrane.

URMIA (IRAN)

14.06.2019 13:00                   Rosja – Polska

14.06.2019 16:00                   Iran – Kanada

15.06.2019 13:00                   Rosja – Kanada

15.06.2019 16:00                   Iran – Polska

16.06.2019 13:00                   Polska – Kanada

16.06.2019 16:00                   Iran – Rosja

MEDIOLAN (WŁOCHY)

21.06.2019 20:00                   Włochy – Serbia

21.06.2019 17:00                   Polska – Argentyna

22.06.2019 17:00                   Polska – Serbia

22.06.2019 20:00                   Włochy – Argentyna

23.06.2019 17:00                   Argentyna – Serbia

23.06.2019 20:00                   Włochy – Polska

LIPSK (NIEMCY)

28.06.2019 17:30                   Polska – Japonia

28.06.2019 20:30                   Niemcy – Portugalia

29.06.2019 17:30                   Niemcy – Polska

29.06.2019 20:30                   Portugalia – Japonia

30.06.2019 14:00                   Niemcy – Japonia

30.06.2019 17:00                   Polska – Portugalia

*Wszystkie daty i godziny według czasu w Polsce.

Terminarz spotkań Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku:

Piątek, 9 sierpnia

17:00  Polska – Tunezja

20:30  Francja – Słowenia

Sobota, 10 sierpnia

15:00  Polska – Francja

18:30  Słowenia – Tunezja

Niedziela, 11 sierpnia

12:00  Francja – Tunezja

15:00  Polska – Słowenia

Bilety można kupić tutajhttps://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/turniej-kwalifikacyjny/

CEV Mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w dniach 12-29 września 2019 w czterech krajach (Francja, Belgia, Słowenia, Holandia) i aż dziewięciu miastach. W pierwszej fazie mistrzostw Europy (12-19 września) 24 drużyny, podzielone na cztery grupy zagrają systemem każdy z każdym. Do kolejnej rundy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Biało-czerwoni swoje mecze rozegrają w Holandii, a ich przeciwnikami będą kolejno reprezentacje Estonii, Holandii, Czech, Czarnogóry i Ukrainy.

Grupa A, Montpelier: Francja, Bułgaria, Grecja, Portugalia, Rumunia, Włochy

Grupa B, Bruksela i Antwerpia: Belgia, Austria, Hiszpania, Niemcy, Serbia, Słowacja

Grupa C, Ljubljana: Słowenia, Białoruś, Finlandia, Macedonia, Rosja, Turcja

Grupa D, Rotterdam i Amsterdam: Holandia, Czechy, Czarnogóra, Estonia, Polska, Ukraina

Mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej:

13 września (piątek) 17:00 Estonia – Polska (Rotterdam)

15 września (niedziela) 16:00 Holandia - Polska (Rotterdam)

16 września (poniedziałek) 20:00 Polska – Czechy (Rotterdam)

17 września (wtorek) 17:00 Czarnogóra – Polska (Amsterdam)

19 września (czwartek) 20:00 Polska – Ukraina (Amsterdam)

W 1/8 finału (21-22 września) cztery najlepsze zespoły grupy A zmierzą się z przeciwnikami z grupy C. „Polska” grupa D połączy się z grupą B według następującego schematu:

A1-C4     B1-D4

A2-C3     B2-D3

C1-A4     D1-B4

C2-A3     D2-B3

Potyczki ćwierćfinałowe rozegrane zostaną 23i 24 września, a mecze o półfinałowe i o medale 26-29 września.

Szczegóły: https://www.pzps.pl/images/2019_01/16932d.png

Puchar Świata rozpocznie się 1 października i potrwa do 15 października.

  • 16
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0
Grudzień 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5