Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

16 maja 2018

Coś miłego dla każdego, czyli imprezy towarzyszące turniejowi World Tour

Zmagania najlepszych duetów światowego beach volleya nie będą jedynym pretekstem, by pod koniec czerwca pojawić się na obiektach Monta Beach Volley Club. Rywalizacji na piasku będzie towarzyszyć szereg wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Przez cały czas trwania turnieju do dyspozycji kibiców, którzy śledzić będą rywalizację światowej czołówki, będzie miasteczko plażowe. W tych dniach w godzinach 10-18 istnieje możliwość skorzystania z wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie znajdą się zajęcia z zumby i pilatesu, strefa siatkówki plażowej. Najmłodsi chętnie spędzą czas w Letniej strefie Kaktusa – tam czeka na nich tor zabaw, a także takie atrakcje jak malowanie twarzy, bańki mydlane czy mini disco. Na terenie miasteczka znajdować się również będzie strefa food trucków.– World Tour Warsaw 2018 znakomicie wpisuje się w wiele programów realizowanych przez Urząd Stołeczny. Miejsce i termin turnieju kapitalnie wzbogacają „Lato w mieście”, program „Aktywnie nad Wisłą”, a wiem że są także plany przeprowadzenia Kids Camp’ów, które wpisują się w kolejny miejski program – „Od zabawy do sportu”. Mam przekonanie, ze mieszkańcy Warszawy między 27 czerwca a 1 lipca będą mieli okazję i skorzystają z obecności siatkówki plażowej na najwyższym, światowym poziomie. Fajnie też, ze na miejsce zawodów będą mogli dotrzeć nowymi bulwarami wiślanymi. Jako miasto – jestem pewien, że zapamiętani zostaniemy przez gości z całego świata, jako miejsce pełne uroku, serdeczności i po prostu polskiej gościnności – podkreśla Janusz Samel, dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta st. Warszawy.


Wstęp do miasteczka będzie bezpłatny, a codziennie o godz. 20 odbędą się tam koncerty. Wystąpią m.in. znany z The Voice of Poland Damian Bartosiewicz, a także Tomasz Pacak, Jay Nowakowski, Kuba Laszuk. Po koncertach zapraszamy do udziału w beach party.

Więcej informacji na stronie www.montaclub.com.pl

  • 3
  • 1
  • 19
  • 0
  • 0
Styczeń 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
  • 01 STY

    Nowy Rok