Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Eugeniusz Andrejuk, 14 lutego 2018

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup ¼ finału mistrzostw Polski kadetów. Turnieje rozegrane zostaną od 1 do 4 marca. Półfinały zaplanowano na 16-18 marca, a finały na 2-6 maja.

Podział na grupy (na pierwszym miejscu gospodarze turniejów)

Grupa 1

A1    UMKS MOS Wola Warszawa
A2    TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych
A3    KPS Siedlce

B1    MMKS Maraton Świnoujście
B2    GKS Stoczniowiec Gdańsk
B3    KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

Grupa 2
A1    Jastrzębski Węgiel
A2    KS Stocznia M&W Darłowo
A3    RCS Czarni Radom

B1    KS Gwardia Wrocław
B2    BAS Białystok
B3    UKS Mickiewicz Kluczbork

Grupa 3
A1    TREFL Gdańsk
A2    AZS 2020 Częstochowa
A3    UKS Błyskawica Szczecin

B1    UKS Serbinów Biała Podlaska
B2    TSV Sanok
B3    SMS MLKS FOTO Ola Ostróda

Grupa 4
A1    AKS V LO Rzeszów
A2    STS Olimpia Sulęcin
A3    Exact Systems Norwid Częstochowa

B1    SUKSS Suwałki
B2    TPS AZS UMCS Lublin
B3    TS Volley Rybnik

Grupa 5
A1    NTS Trójka Nakło
A2    DMKS Plas Kielce
A3    SKS Starogard Gdański

B1    SKPS Dunajec Nowy Sącz
B2    MMKS Kędzierzyn Koźle
B3    SPS Lębork

Grupa 6
A1    UKS Chemik Olsztyn
A2    KS Metro Warszawa
A3    MKST Astra Nowa Sól

B1    AZS PWSZ Nysa
B2    UKS Sparta AGH Kraków
B3    KS Progress Września

 Grupa 7
A1    KS Energetyk Poznań
A2    AZS UWM Olsztyn
A3    UKS Olimp Opole Lubelskie

B1    MKS Orion Sulechów
B2    EKS Skra Bełchatów
B3    JKS Spartakus Jawor

Grupa 8
A1    MKS Bzura Ozorków
A2    UKS SMS Joker Piła
A3    KS Błękitni Ropczyce

B1    DAFI Społem Kielce
B2    BKS Chemik Bydgoszcz
B3    KS Wifama Szkoła Gortata Łódź

  • 7
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
Luty 2018
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
  • 03 LUT

    I liga kobiet: 18. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")

  • 03 LUT

    I liga mężczyzn: 20. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")

  • 10 LUT

    I liga kobiet: 19. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")

  • 10 LUT

    I liga mężczyzn: 21. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")

  • 17 LUT

    Transmisja online: AZS Stal Nysa vs Krispol Września

  • 17 LUT

    I liga kobiet: 20. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")

  • 24 LUT

    I liga kobiet: 21. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")

  • 24 LUT

    II liga kobiet: 16. kolejka (szczegóły w zakładce "wyniki")