Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
14.04.2013 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorki

MPJ: Gedania obroniła tytuł!

W Jarosławiu Energa Gedania Gdańsk pokonała w finale mistrzostw Polski Silesię Volley Mysłowice 3:2. Gdańszczanki obroniły tytuł mistrzowski z zeszłego sezonu.

więcej

MPJ: brązowy medal dla Pałacu

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz pokonały w meczu o 3. miejsce Spartę Warszawa 3:0. Tym samym podopieczne trenera Macieja Kromrycha wywalczyły brązowy medal mistrzostw Polski.

więcej

14.04.2013 | Reprezentacje - Kadeci

Piotr Badura: lepiej nie można było zacząć

Polska pokonała Austrię 3:0 (25:15, 25:22, 25:19) w pierwszym meczu fazy grupowej ME kadetów rozgrywanych w Laktasi. - Lepiej tego turnieju nie można było zacząć, niż wygraną 3:0. Wszyscy cieszymy z tego zwycięstwa - powiedział po spotkaniu Piotr Badura, środkowy reprezentacji Polski. W niedzielę biało-czerwoni zagrają z Belgią (godz.15.00).

więcej

13.04.2013 | Rozgrywki młodzieżowe - Juniorki

MPJ: o złoto Mysłowice zagrają z Gdańskiem

Zespoły Silesii Volley i Gedanii Gdańsk zostały finalistami tegorocznych mistrzostw Polski juniorek. W pierwszym półfinale siatkarki z Mysłowic pokonały Pałac Bydgoszcz 3:1, a w drugim Gedania Gdańsk wygrała 3:0 ze Spartą Warszawa.

więcej

13.04.2013 | I Liga - Kobiety

Finał I ligi siatkarek: Chemik objął prowadzenie

W sobotę rozpoczęły się rozgrywki finału play-off I ligi siatkarek. Chemik Police pokonał na wyjeździe Jedynkę Aleksandrów Łódzki 3:0 i mocno zwiększył swoje szanse na awans do ORLEN Ligi.

więcej

MPJ: Gedania drugim finalistą

W drugim półfinale mistrzostw Polski juniorek Energa Gedania Gdańsk pokonała MUKS Spartę Warszawa 3:0. Gdańszczanki w jutrzejszym finale zmierzą się z Silesią Volley Mysłowice.

więcej

13.04.2013 | Reprezentacje - Kadeci

Zwycięska inauguracja kadetów

Udanie rozpoczęli udział w mistrzostwach Europy polscy kadeci. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonali Austrię 3:0.

więcej

13.04.2013

Andrzej Kraśnicki prezesem PKOl

Andrzej Kraśnicki został w sobotę w Warszawie wybrany prezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

więcej

MPJ: Silesia w finale

W Jarosławiu w pierwszym półfinale mistrzostw Polski juniorek Silesia Volley pokonała Pałac Bydgoszcz 3:1.

więcej

Kadeci rozpoczynają mistrzostwa Europy

W tej chwili reprezentacja Polski kadetów meczem z Austrią rozpoczyna mistrzostwa Europy. Transmisja na laola1.tv. Wszyscy trzymamy kciuki!