Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
06.07.2011 | Reprezentacje - Seniorki

Puchar Jelcyna: Polska - Brazylia 1:3

Polska przegrała z Brazylią 1:3 (18:25, 21:25, 29:27, 14:25) w meczu turnieju o Puchar Jelcyna, który odbywa się w Jekaterynburgu.

więcej

06.07.2011 | Reprezentacje - Seniorzy

LŚ 2011: Zwycięstwa Rosji i Brazylii, Argentyna pokonuje reprezentację Włoch

W pierwszym dniu turnieju finałowego Ligi Światowej Rosja pokonała reprezentację USA, a Brazylia po bardzo zaciętym spotkaniu wygrała z Kubą. W grupie E Argentyńczycy okazali się być lepsi od Włochów.

więcej

05.07.2011 | Reprezentacje - Seniorzy

Giba: każdy przyjechał tutaj po zwycięstwa

Grupa F turnieju finałowego Ligi Światowej nazywana jest przez wielu grupą śmierci. Rosja, USA, Kuba i Brazylia powalczą o awans do półfinałow tegorocznej „Światówki”. – Tak naprawdę każdy może wygrać z każdym – stwierdził na konferencji prasowej kapitanów i trenerów drużyn z grupy F, Giba.

więcej

Piotr Gruszka: czeka nas bardzo trudny turniej

- Jestem pewien, że będziemy świadkami widowiska na najwyższym poziomie – powiedział na konferencji prasowej poprzedzającej turniej finałowy Ligi Światowej kapitan polskiej reprezentacji, Piotr Gruszka.

więcej

05.07.2011 | Reprezentacje - Seniorki

Puchar Jelcyna: Polska - Rosja 1:3

Polska przegrała w Jekaterynburgu z Rosją 1:3 25:22, 11:25, 22:25, 24:26) w towarzyskim meczu w piłce siatkowej kobiet.

więcej

04.07.2011 | Siatkówka plażowa - Imprezy Międzynarodowe

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej 2011

Dzisiaj w hotelu Mercury w Warszawie odbyła się konferencja prasowa na temat mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Zawody odbędą się w pięciu nadmorskich miastach. Rozpoczną się 8. lipca w Krynicy Morskiej, a finał rozegrany zostanie 21. sierpnia w Niechorzu.

więcej

04.07.2011

To co lubię - Piotr Gruszka

Trudno bez tego zawodnika byłoby wyobrazić reprezentację Polski w ostatnich kilkunastu latach. Zawsze stawiał na powołania trenerów reprezentacji. W 2009 roku został MVP mistrzostw Europy. Dziś na pytania w naszym cyklu odpowiada Piotr Gruszka, który jak się okazuje lubi mało popularne nad Wisłą rugby.

więcej

04.07.2011 | Reprezentacje - Seniorki

Puchar Jelcyna szansą dla młodych

We wtorek w Jakaterynburgu rozpocznie się turniej w siatkówce kobiet o Puchar Jelcyna. Z czołowymi zespołami świata zagra reprezentacja Polski, która ma już za sobą pierwsze treningi.

więcej

03.07.2011

Złoto dla Brazylijczyków, srebro dla Polaków

W spotkaniu finałowym turnieju WT w Stavanger doświadczeni Brazylijczycy Marcio Araujo i Ricardo Santos pokonali polską parę Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel 2:0 (21:18, 24:22) i stanęli na najwyższym stopniu podium.

więcej

03.07.2011 | Reprezentacje - Seniorki

Program Pucharu Jelcyna

Z Rosją towarzysko oraz z Brazylią i Holandią w grupie turnieju zagrają polskie siatkarki w Jekaterynburgu w trzech pierwszych spotkaniach Pucharu Jelcyna.