Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
05.05.2014 | Rozgrywki młodzieżowe - Młodziczki

Andrzej Peć: turniej stał na dobrym poziomie

W niedzielę w Tarnowie Podgórnym zakończyły się mistrzostwa Polski młodziczek. Złoto wywalczyły zawodniczki KS Pałacu Bydgoszcz. Zawody obserwował trener młodzieżowej reprezentacji Polski – Andrzej Peć.

więcej

05.05.2014 | I Liga - Męzczyzni

Krzysztof Felczak: życzenia pięciu setów z bardzo długim tie breakiem

W środę poznamy triumfatora I ligi siatkarzy. Camper Wyszków w ostatnim meczu finału podejmie KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Transmisja w Orange Sport.

więcej

05.05.2014 | II Liga - Męzczyzni

Walczą o I ligę - wyniki półfinałowych turniejów siatkarzy

Na placu boju w walce o I ligę siatkarzy pozostało sześć drużyn - TS Victoria PWSZ Wałbrzych, KS Morze Szczecin, SPS PZPS Spała, LKS Caro Rzeczyca, Aluron Warta Zawiercie i PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.

więcej

05.05.2014 | Rozgrywki młodzieżowe - Kadetki

Przed MP kadetek

Od 7 do 11 maja w Tucholi rozegrane zostaną, z udziałem ośmiu drużyn, mistrzostwa Polski kadetek.

więcej

04.05.2014 | Reprezentacje - Seniorzy

Bartosz Kurek mistrzem Włoch

Zespół Bartosza Kurka Cucine Lube Marche Banca Macerata zdobył mistrzostwo Serie A.

więcej

04.05.2014 | I Liga - Męzczyzni

Cuprum Mundo trzecie w I lidze siatkarzy

Siatkarze MKS Cuprum Mundo Lubin zajęli trzecie miejsce w rozgrywkach I ligi. W play off pokonali MKS Banimex Będzin 3-1.

więcej

Finał play off I ligi siatkarzy. KPS - Camper 3:1

KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS pokonał Campera Wyszków 3:1 i wyrównał stan rywalizacji na 2-2 w finale play off I ligi siatkarzy.

więcej

04.05.2014 | Rozgrywki młodzieżowe - Młodziczki

MP młodziczek: Karolina Portalska najlepszą zawodniczką

W Tarnowie Podgórnym zakończył się finałowy turniej mistrzostw Polski młodziczek. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Karolina Portalska.

więcej

MP młodziczek: KS Pałac mistrzem Polski!

KS Pałac Bydgoszcz wywalczył w Tarnowie Podgórnym mistrzostwo Polski młodziczek. W finale bydgoszczanki pokonały Libero Wałcz 2:0.

więcej

MP młodziczek: Pałac najlepszy, brąz dla Rosario

W Tarnowie Podgórnym brązowy medal zdobyły zawodniczki UKS Rosario Lubowidz. Mistrzostwo Polski wywalczył KS Pałac Bydgoszcz.