Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności

27.01.2016 | ORLEN Liga - Kobiety

Losowanie Pucharu Polski siatkarek

W środę w siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. w Warszawie odbyło się losowanie VI rundy rozgrywek o Puchar Polski. Trofeum broni PGE Atom Trefl Sopot.

więcej

27.01.2016 | Reprezentacje - Seniorki

Andrzej Niemczyk w szpitalu

Andrzej Niemczyk, trener Mistrzyń Europy 2003 i 2005 przebywa w szpitalu, gdzie trafił pod koniec ubiegłego tygodnia z powodu zapalenia płuc.

więcej

26.01.2016 | PlusLiga - Męzczyzni

Mariusz Wlazły: trzeba wygrywać z każdym

Trzy polskie zespoły zagrają w fazie play off Ligi Mistrzów. Pod tym względem PlusLiga jest lepsza od Superligi. W fazie grupowej został wyeliminowany jeden przedstawiciel rosyjskiej ekstraklasy - Dynamo Moskwa.

więcej

LOTOS Trefl Gdańsk przypieczętował awans do play off Ligi Mistrzów

LOTOS Trefl Gdańsk przypieczętował awans do fazy play off Ligi Mistrzów. Zespół ten pokonał na wyjeździe Vojvodinę NS Seme Nowy Sad.

więcej

Asseco Resovia Rzeszów z kompletem zwycięstw w LM

Wyjazdowym zwycięstwem 3:0 (25:23, 25:17, 25:18) nad Dragon Lugano siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zakończyli fazę grupową Ligi Mistrzów.

więcej

26.01.2016 | ORLEN Liga - Kobiety

Przed ostatnią kolejką Ligi Mistrzyń

Trzy polskie zespoły awansowały do fazy play off Ligi Mistrzów. Chemik Police, PGE Atom Trefl Sopot oraz Impel Wrocław mają szanse pójść w ślady Asseco Resovii Rzeszów, LOTOS-u Trefl Gdańsk i PGE Skry Bełchatów.

więcej

PGE Skra Bełchatów w play off Ligi Mistrzów

PGE Skra Bełchatów dołączyła do Asseco Resovii Rzeszów oraz LOTOS-u Trefla Gdańska i awansowała do fazy play off Ligi Mistrzów. Losowanie par odbędzie się w czwartek. Tego dnia poznamy gospodarza turnieju Final Four.

więcej

Puchar CEV: Polski Cukier Muszynianka Enea wyeliminowany

Azeryol Baku pokonał Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna 3:0 (25:16, 25:16, 25:20) w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu CEV. Pierwsze spotkanie wygrał polski zespół 3:2 i został wyeliminowany.

więcej

25.01.2016 | PlusLiga - Męzczyzni

W sprzedaży bilety na finałowy turniej o Puchar Polski

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na turniej finałowy Pucharu Polski, który zostanie rozegrany od 5 do 7 lutego we Wrocławiu w hali "Orbita".