Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
27.11.2016 | PlusLiga - Męzczyzni

Aleksander Śliwka: możemy powalczyć z najlepszymi w PlusLidze

Asseco Resovia Rzeszów pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:1 w meczu 10. kolejki PlusLigi. - Końcowy wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku - mówi przyjmujący zespołu gości Aleksander Śliwka.

więcej

27.11.2016 | Reprezentacje - Minikadeci

EEVZA U17: Zwycięstwo Reprezentacji Polski z Ukrainą

W niedzielę siatkarze Reprezentacji Polski U17 rozegrali ostatnie spotkanie Mistrzostw Europy Wschodniej. Biało-czerwoni pokonali Ukrainę w trzech setach.

więcej

27.11.2016 | Reprezentacje - Minikadetki

EEVZA U16: Reprezentacja Polski zwycięża z Ukrainą

W ostatnim meczu Mistrzostw Europy Wschodniej siatkarki Reprezentacji Polski U16 pokonały Ukrainę w trzech setach. Biało-czerwone kończą turniej z bilansem: trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

więcej

26.11.2016 | Reprezentacje - Seniorki

Valerija Mammadova: w mistrzostwach Europy chcemy zagrać o złoto

W przyszłorocznych mistrzostwach Europy kobiet Polska zagra w grupie A z Azerbejdżanem, Niemcami i Węgrami. Siatkarki azerskie, które obok Gruzji będą gospodyniami czempionatu, zapowiadają walkę o najwyższe cele.

więcej

26.11.2016 | PZPS - PZPS

Pamiętali o Wiesławie Radomskim

Przed meczem PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów- Indykpol AZS Olsztyn minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego 13 listopada Wiesława Radomskiego.

więcej

26.11.2016 | I Liga - Kobiety

Mecz na szczycie I ligi kobiet

W niedzielę o godzinie 16 w hali OSiR Bemowo w Warszawie w ramach 10 kolejki sezonu odbędzie się mecz na szczycie 1 ligi kobiet. Niepokonana dotąd Wisła Warszawa zmierzy się z zespołem beniaminka WTS Solna Wieliczka, który plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli. Mecz pokazywać będzie telewizja internetowa SportKrak.tv. Początek transmisji o godzinie 15:45.

więcej

Zmarł Marian Gębala

Rodzina Polskiej Siatkówki z żalem przyjęła informację o śmierci Mariana Gębali, byłego członka Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, wiceprezesa oraz honorowego członka Zarządu Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie.

więcej

26.11.2016 | Reprezentacje - Minikadetki

EEVZA U17: Przegrana Reprezentacji Polski

W sobotę siatkarze Reprezentacji Polski U17 rozegrali czwarte spotkanie Mistrzostw Europy Wschodniej. Biało-czerwoni ulegli Białorusi 1:3. Polacy mają na koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki.

więcej

EEVZA U16: Kolejne zwycięstwo Reprezentacji Polski

W sobotę siatkarki Reprezentacji Polski U16 rozegrały czwarte spotkanie Mistrzostw Europy Wschodniej. Biało-czerwone pewnie pokonały zespół Łotwy. Polki mają na koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

więcej

25.11.2016 | Reprezentacje - Minikadeci

EEVZA U17: Drugie zwycięstwo Reprezentacji Polski

Siatkarze Reprezentacji Polski U17 odnieśli w piątek drugie zwycięstwo w odbywających się w łotewskim Daugavpils Mistrzostwach Europy Wschodniej. Biało-czerwoni pokonali dziś reprezentację Łotwy 3:1.