2017 LŚ - bilety
Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
14.05.2017

Mistrzostwa Polski Młodzików – Dębica 2017: nagrody indywidualne i klasyfikacja końcowa

Rozgrywki młodzieżowe - Młodzicy

Trefl Gdańsk SA, DMKS PLAS Kielce i Jastrzębski Węgiel to medaliści mistrzostw Polski młodzików rozgrywanych w Dębicy w dniach 12-14 maja 2017.

więcej

14.05.2017

Mistrzostwa Polski Młodzików – Dębica 2017: Trefl Gdańsk SA z tytułem mistrza

W meczu o tytuł mistrza Polski młodzików zagrał DMKS PLAS Kielce i Trefl Gdańsk SA. Złoty medal w turnieju zdobyli gracze z Pomorza, którzy wygrali spotkanie: 2:0 (25:20, 25:11). Najlepszym graczem wybrano Jordana Zaleszczyka.

więcej

14.05.2017

Mistrzostwa Polski Młodzików – Dębica 2017: Jastrzębski Węgiel zdobywcą brązowego medalu

W meczu o trzecie miejsce mistrzostw Polski młodzików zmierzyły się KS Gwardia Wrocław i Jastrzębski Węgiel. Brązowy medalem uhonorowano graczy z Jastrzębia, którzy wygrali spotkanie 2:1 (21:25, 25:21, 15:13). Statuetkę MVP przyznano: Wiktorowi Kowalskiemu.