Polski Związek Piłki Siatkowej
Aktualności
16.03.2017 godz. 17:07

Półfinały MP juniorek

0.jpg

W Nieporęcie, Bydgoszczy, Mielcu i Jarosławiu od piątku do niedzieli rozgrywane będą półfinały mistrzostw Polski juniorek Do finału, który 19-23 kwietnia zostanie rozegrany w Malborku awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Grupa 1
ESPES Sparta Warszawa
LTS Legionovia Legionowo
Atom Trefl Malbork
TPS AZS UMCS Lublin

Program półfinałów grupy 1 w Nieporęcie
17 marca (piątek)
16.00 ESPES Sparta Warszawa - TPS AZS UMCS Lublin
18.00 LTS Legionovia Legionowo - Atom Trefl Malbork
18 marca (sobota)
10.00 Atom Trefl Malbork - AZS UMCS Lublin
12.00 ESPES Sparta Warszawa - LTS Legionovia Leginowo
19 marca (niedziela)
10.00 LTS Legionovia Legionowio - TPS AZS UMCS Lublin
12.00 ESPES Sparta Warszawa - Atom Trefl Malbork

*Mecze rozgrywane będą w SP im. Bronisława Tokaja , ul. Dworcowa 9 w Nieporęcie

Grupa 2
KS Pałac Bydgoszcz
MKS Truso Elbląg
Impel Wrocław
APS Rumia

Program półfinałów grupy 2 w Bydgoszczy
17 marca (piątek) *(mecze rozgrywane w ZS nr 9, ul. Cicha 59)
16.00 KS Pałac Bydgoszcz - SAPS Rumia
18.00 MKS Truso Elbląg - Impel Wrocław
18 marca (sobota) *(mecze rozgrywane w Pałacu Młodzieży, ul. Jagiellońska 27)
16.00 SAPS Rumia - Impel Wrocław
18.00 KS pałac Bydgoszcz - MKS Truso Elbląg
19 marca (niedziela) *(mecze rozgrywane w Pałacu Młodzieży, ul. Jagiellońska 27)
9.30 MKS Truso Elbląg - SAPS Rumia
11.30 Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz

Grupa 3
UKS SMS Szóstka Mielec
Budowlani Łódź
MKS Dąbrowa Górnicza
Enea PTPS Piła

Program półfinałów grupy 3 w Mielcu
17 marca (piątek)
16.00 UKS SMS Szóstka Mielec - PPTS Pila
MKS Dabrowa Górnicza - Budowlani Łódź
18 marca (sobota)
15.00 PPTS Pila - MKS Dabrowa Górnicza
UKS SMS Szóstka Mielec - Budowlani Łódź
19 marca (niedziela)
10.00 PPTS Pila - Budowlani Łódź
UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Dabrowa Górnicza

* Mecze rozgrywane będą w hali Gimnazjum nr 2 w Mielcu, przy ul. Grunwaldzkiej 7

Grupa 4
MKS San-Pajda Jarosław
BKS Stal Bielsko-Biała
PSPS Chemik Police
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec

Program półfinałów grupy 4 w Jarosławiu
17 marca (piątek)
14.00 MKS SAN-Pajda Jarosław - Stal Śrubiarnia/ SMS ŻAPN Żywiec
17.00 PSPS Chemik Police - BKS Stal Bielsko-Biała
18 marca (sobota)
10.00 PSPS Chemik Police - Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
12.30 MKS SAN-Pajda Jarosław - BKS Stal Bielsko-Biała
19 marca (niedziela)
10.00 BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
12.30 MKS SAN-Pajda Jarosław - PSPS Chemik Police

*mecze rozgrywane będą w hali MOSiR w Jarosławiu przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 5

Autor/Źródło: KP

powrót

 
Sklep Kibica Olsztyn 2
Fundacja Polska Siatkówka 1%
Kalendarz
PnPn
WtWt
ŚrŚr
CzCz
PtPt
SoSo
NdNd
 
 
Kinder sport 2015
BEACH HALA POLSKA
Próby sprawności fizycznej
EGZAMINY TRENERSKIE
MMP 2017
Selfie z Gwiazdą Sportu
Projekty
Ośrodki szkolenia
 
Sponsor główny
Sponsorzy
 
Partnerzy
Partnerzy medialni

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X