Polski Związek Piłki Siatkowej
Biuro

BIURO

Tomasz Karasiński - Sekretarz Generalny,
tkarasinski@pzps.pl
 
 

Sekretariat

Iga Janicka,
pzps@pzps.pl,
+48 22 462 82 20
Angelika Kuksinowicz - Asystentka Prezydium Zarządu,
akuksinowicz@pzps.pl,
22 462 82 22
 
 

Pion Sportu i Szkolenia

Włodzimierz Sadalski - Dyrektor Pionu,
wsadalski@pzps.pl,
+48 22 462 82 34
Stanisław Majkowski - Wicedyrektor Pionu, Kierownik Wyszkolenia,
smajkowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 34
 
 

Dział organizacyjno-logistyczny

 

Zespół Seniorskich Reprezentacji Halowych

Rafał Kwiatkowski - Koordynator Szkolenia Młodzieży,
rkwiatkowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 27
Hubert Tomaszewski - Kierownik Zespołu Reprezentacji Seniorskich,
htomaszewski@pzps.pl,
+48 22 462 82 34
Andrzej Wołkowycki - Kierownik Drużyny Reprezentacji Seniorów
 
Maciej Tietianiec - Kierownik Drużyny Reprezentacji Seniorek
 
 

Zespół Siatkówki Plażowej

Olga Nowakowska - Kierownik Zespołu,
osyropiatko@pzps.pl,
+48 22 462 82 46
Magdalena Śmiecińska - Koordynator Szkolenia Młodzieży, st, Specjalista ds. siatkówki Plażowej,
msmiecinska@pzps.pl,
+48 22 462 82 46
Maciej Gawłowski,
mgawlowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 46
 
 

Program Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Waldemar Wspaniały - Szef Programu S.O.S.,
wwspanialy@pzps.pl
Zbigniew Krzyżanowski - Szef Wyszkolenia Projektu S.O.S.,
zkrzyzanowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Olga Parzykowska - Organizacja i Administracja,
oparzykowska@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Jarosław Karasiński - Organizacja i Rozliczenia Finansowe,
jkarasinski@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Karolina Szewczyk - Starszy Specjalista ds. marketingu i mediów, Koordynator Akademii S.O.S.,
kszewczyk@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Krzysztof Felczak - Koordynator Regionalny,
kfelczak@pzps.pl
 
Adam Kowalski - Koordynator Regionalny,
akowalski@pzps.pl
Adam Nowik - Koordynator Regionalny,
anowik@pzps.pl
Marek Kwieciński - Koordynator Regionalny,
mkwiecinski@pzps.pl
 
 

Dział kwalifikacji trenerskich

 

Akademia Polskiej Siatkówki

Alojzy Świderek
 
 

Pion Rozgrywek i Spraw Formalnych

Zuzanna Lekowska - Dyrektor Pionu,
zlekowska@pzps.pl,
+48 22 462 82 24
Mariusz Nowakowski - Starszy specjalista ds. rozgrywek,
mnowakowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 43
Klaudia Sitek - Specjalista ds. rozgrywek,
ksitek@pzps.pl,
+48 22 462 82 43
Andrzej Warych - Konsultant ds. rozgrywek,
awarych@pzps.pl,
+ 48 22 462 82 43
 
 

Pion Marketingu i PR 

 

Zespół Komunikacji i PR

Janusz Uznański - Kierownik Zespołu, Rzecznik Prasowy,
juznanski@pzps.pl,
+48 22 462 82 35
Eugeniusz Andrejuk - Specjalista ds. mediów,
eandrejuk@pzps.pl,
+48 22 462 82 48
 
Mariusz Szyszko - Rzecznik Prasowy Reprezentacji Polski Mężczyzn,
mszyszko@pzps.pl
Filip Grądek - Specjalista ds. komunikacji i PR ,
fgradek@pzps.pl,
+48 22 462 82 47
 
 

Zespół Marketingu i Promocji

Maciej Bogusz,
mbogusz@pzps.pl
Marta Krukowska - Specjalista ds. marketingu,
mkrukowska@pzps.pl,
+48 22 462 82 47
 
 

Dział organizacji imprez

 
Ewa Grzegorczyk - Kierownik Działu, Prezes Spółki Polska Siatkówka
Wojciech Czayka - Koordynator Organizacyjny imprez międzynarodowych
Kamil Fedorowicz - PR Manager
Karolina Komorowska - Office Manager
 
Katarzyna Kwoczak,
kkwoczak@polskasiatkowka.eu,
+48 22 462 82 37
Katarzyna Bizukojć,
kbizukojc@pzps.pl,
+48 22 462 82 37
 
 

Pion Finansowo-Administracyjny

Krzysztof Miszczak - Dyrektor Pionu,
kmiszczak@pzps.pl
 
 

Dział administracyjno - prawny

 
Katarzyna Rapa - Specjalista ds. prawnych,
krapa@pzps.pl,
+48 22 462 82 32
Marta Ciosek - Starszy specjalista ds. prawnych, kadrowych i administracyjnych,
mciosek@pzps.pl,
+48 22 462 82 44
Anna Trućko - Starszy Specjalista ds. prawnych,
atrucko@pzps.pl,
+48 22 462 82 30
Marzena Witkowska-Flint - Administracja budynku
 
 

Dział finansowo - księgowy

Dorota Mazurkiewicz - Zastępca Głównego Księgowego,
dmazurkiewicz@pzps.pl,
+48 22 462 82 36
Aleksandra Bieniek - Specjalista ds. księgowości
Małgorzata Lipińska - Specjalista ds. księgowości
Małgorzata Stachowicz - Specjalista ds. księgowości,
mstachowicz@pzps.pl,
+48 22 462 82 38
Kamila Mróz - Specjalista ds. księgowości,
kmroz@pzps.pl,
+48 22 462 82 38
 
 

Dział Zakupów i Magazynu

 
Maciej Tietianiec - Kierownik Zakupów i Magazynu
Józef Sobolewski - Logistyka magazynowa,
jsobolewski@pzps.pl
Krzysztof Durbajłło - Logistyka magazynowa
 
 
 
LIVE
Sklep Kibica Olsztyn 2
Kalendarz
PnPn
WtWt
ŚrŚr
CzCz
PtPt
SoSo
NdNd
 
 
Turniej Kwalifikacyjny do ME kadetów 13-15.01.2017 Spała
Kinder sport 2015
MMP 2017
Fundacja Polska Siatkówka
Próby sprawności fizycznej
EGZAMINY TRENERSKIE
Transfery międzynarodowe
Selfie z Gwiazdą Sportu
Projekty
Ośrodki szkolenia
 
Sponsor główny
Sponsorzy
 
Partnerzy
Partnerzy medialni

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X