Polski Związek Piłki Siatkowej
Biuro

BIURO

Tomasz Karasiński - Sekretarz Generalny,
tkarasinski@pzps.pl
 
 

Sekretariat

Iga Janicka - Sekretariat,
pzps@pzps.pl,
+48 22 462 82 20
Angelika Kuksinowicz - Asystentka Prezydium Zarządu,
akuksinowicz@pzps.pl,
22 462 82 22
 
 

Pion Rozgrywek i Spraw Formalnych

Zuzanna Lekowska - Dyrektor Pionu,
zlekowska@pzps.pl,
+48 22 462 82 24
Mariusz Nowakowski - Starszy specjalista ds. rozgrywek,
mnowakowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 43
Andrzej Warych - Konsultant ds. rozgrywek,
awarych@pzps.pl,
+ 48 22 462 82 43
 
 

Pion Sportu i Szkolenia

Włodzimierz Sadalski - Dyrektor Pionu,
wsadalski@pzps.pl,
+48 22 462 82 34
Stanisław Majkowski - Wicedyrektor Pionu, Kierownik Wyszkolenia,
smajkowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 34
 
 

Dział organizacyjno-logistyczny

Rafał Kwiatkowski - Koordynator Szkolenia Młodzieży,
rkwiatkowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 27
Hubert Tomaszewski - Kierownik Zespołu Reprezentacji Seniorskich,
htomaszewski@pzps.pl,
+48 22 462 82 34
Olga Nowakowska - Koordynator ds. reprezentacji młodzieżowych i NSMS-ów w siatkówce halowej; Kierownik Zespołu siatkówki plażowej,
osyropiatko@pzps.pl,
+48 22 462 82 46
Magdalena Śmiecińska - Starszy Specjalista ds. siatkówki plażowej,
msmiecinska@pzps.pl,
+48 22 462 82 46
Andrzej Wołkowycki - Kierownik Drużyny Reprezentacji Seniorów,
awolkowycki@pzps.pl
 
Maciej Tietianiec - Kierownik Drużyny Reprezentacji Seniorek,
mtietianiec@pzps.pl
Maciej Gawłowski - Specjalista ds. siatkówki plażowej,
mgawlowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 46
 
 

Program Siatkarskie Ośrodki Szkolne

Waldemar Wspaniały - Szef Programu S.O.S.,
wwspanialy@pzps.pl
Zbigniew Krzyżanowski - Szef Wyszkolenia Projektu S.O.S.,
zkrzyzanowski@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Jarosław Karasiński - Organizacja i Rozliczenia Finansowe,
jkarasinski@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Olga Parzykowska - Organizacja i Administracja,
oparzykowska@pzps.pl,
+48 22 462 82 33
Krzysztof Felczak - Koordynator Regionalny,
kfelczak@pzps.pl
Marek Kwieciński - Koordynator Regionalny,
mkwiecinski@pzps.pl
Adam Nowik - Koordynator Regionalny,
anowik@pzps.pl
Jacek Sitarek - Koordynator Regionalny,
jsitarek@pzps.pl
 
 

Akademia Polskiej Siatkówki

Alojzy Świderek - Dyrektor Akademii Polskiej Siatkówki,
aswiderek@pzps.pl
 
 

Pion Marketingu i PR 

 

Dział Marketingu i Promocji

Maciej Bogusz - Dyrektor ds. Marketingu,
mbogusz@pzps.pl
Marta Krukowska - Specjalista ds. marketingu,
mkrukowska@pzps.pl,
+48 22 462 82 48
 
 

Dział Komunikacji i PR

Janusz Uznański - Rzecznik Prasowy,
juznanski@pzps.pl,
+48 22 462 82 35
Eugeniusz Andrejuk - Specjalista ds. mediów,
eandrejuk@pzps.pl,
+48 22 462 82 48
Filip Grądek - Menedżer ds. komunikacji i mediów,
fgradek@pzps.pl,
+48 22 462 82 47
 
 

Pion Międzynarodowy

Wojciech Czayka - Dyrektor Pionu,
wczayka@pzps.pl
Katarzyna Bizukojć - Koordynator ds. międzynarodowych,
kbizukojc@pzps.pl,
+48 22 462 82 37
 
 

Pion Finansowo-Administracyjny

Krzysztof Miszczak - Dyrektor Pionu,
kmiszczak@pzps.pl
 
 

Dział administracyjno - prawny

Marta Ciosek - Starszy specjalista ds. prawnych, kadrowych i administracyjnych,
mciosek@pzps.pl,
+48 22 462 82 44
Anna Trućko - Starszy Specjalista ds. prawnych,
atrucko@pzps.pl,
+48 22 462 82 30
 
Katarzyna Rapa - Specjalista ds. prawnych,
krapa@pzps.pl,
+48 22 462 82 32
Marzena Witkowska-Flint - Administracja budynku,
mwitkowska@pzps.pl
 
 

Dział finansowo-księgowy

Dorota Mazurkiewicz - Zastępca Głównego Księgowego,
dmazurkiewicz@pzps.pl,
+48 22 462 82 36
Aleksandra Bieniek - Specjalista ds. księgowości,
abieniek@pzps.pl
 
Monika Cygan - Specjalista ds. księgowości,
mcygan@pzps.pl,
+48 22 462 82 38
Małgorzata Lipińska - Specjalista ds. księgowości,
mlipinska@pzps.pl
 
Barbara Pierzchalska - Specjalista ds. księgowości,
bpierzchalska@pzps.pl,
+48 22 462 82 38
Małgorzata Stachowicz - Specjalista ds. księgowości,
mstachowicz@pzps.pl,
+48 22 462 82 38
 
 

Dział Zakupów i Magazynu

 
Maciej Tietianiec - Kierownik Zakupów i Magazynu
Józef Sobolewski - Logistyka magazynowa,
jsobolewski@pzps.pl
Krzysztof Durbajłło - Logistyka magazynowa,
kdurbajllo@pzps.pl
 
 

Polska Siatkówka Sp. z o.o. /Polska Siatkówka Events/

 
Ewa Grzegorczyk - Prezes Zarządu
Kamil Fedorowicz - PR Manager,
kfedorowicz@polskasiatkowka.eu
Karolina Komorowska - Office Manager,
sekretariat@polskasiatkowka.eu
 
Katarzyna Kwoczak - Specjalista ds. biletów,
kkwoczak@polskasiatkowka.eu
 
 
 
Sklep Kibica Olsztyn 2
Fundacja Polska Siatkówka 1%
MMP 2017
Kalendarz
PnPn
WtWt
ŚrŚr
CzCz
PtPt
SoSo
NdNd
 
 
Aleja Gwiazd 2017
Aleja Gwiazd Siatkówki 2017 - AKREDYTACJE
Kinder sport 2015
BEACH HALA POLSKA
Próby sprawności fizycznej
EGZAMINY TRENERSKIE
Selfie z Gwiazdą Sportu
Projekty
Ośrodki szkolenia
 
Sponsor główny
Sponsorzy
 
Partnerzy
Partnerzy medialni

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X